Hakkımızda

Kurumsal2

1998 yılında kurulan Doruk Mühendislik Limited Şirketi; uzman kadrosuyla tesisat sektöründe ısıtma, soğutma ve havalandırma tesisatları konusunda imalat, montaj, servis, taahhüt ve projelendirme hizmetlerini vermektedir

Yaptığımız her iş bizi büyüme ve daha iyi olma yolunda bir adım atmaya zorlar. Zorlukları aşarken, çalışanlarımızın, kurumsal başarımız için geçmişte olduğu gibi gelecekte de hep doğru adımı atacağına inanırız. Şirketimizdeki her birey kendi payına düşeni eksiksiz yapmasıyla müşteri memnuniyeti, beraberinde de çalışan memnuniyeti gelmektedir.

Kişisel beceri ve mesleki nitelikleri yüksek insanlardan oluşan bir takım olmak, performans gelişimini sürekli kılabilmek için kurumsal hedeflerle kişisel hedeflerimizi buluşturmak, müşterilerimiz için her zaman ilk tercih olmak adına önemli gerekliliklerdir.

Sağlıklı ve devamlı bir işbirliği sağlamaya yönelik kalıcı çözümler üretebilmek, kurumsal yapıda dinamik kalmaya devam edebilmek için öğrenen ve öğretebilen bireyler olmak, planlı ve hedefe yönelik çalışma ile başarıya ulaşmak, etik kurallardan ödün vermeden yaptığı işte daima en iyi olmanın anahtarıdır.

Doruk Mühendislik’in en büyük ilkesi; yaptığı işlerde kaliteden ödün vermeden, teknik düzeyde mükemmellik ve daimi müşteri memnuniyeti olmuştur ve her zaman böyle devam edecektir.

Doruk Mühendislik ve İnşaat LTD. ŞTİ.